Obaveštenje

06.03.2017.godine Novosti

Poštovane koleginice i kolege,

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da prisustvujete na dva gostujuća predavanja, na Pravnom fakultetu.

Prvo gostujuće predavanje održaće gospodin Mihalj Njilaš, pokrajinski sekretar za obrazovanje, upravu, propise i nacionalne manjine - nacionalne zajednice, na temu: ,,Sudska zaštita prava industrijske svojine''. Predavanje će se održati u utorak, 7.03.2017. godine u amfiteatru Pravnog fakulteta, sa početkom u 12h.

Drugo gostujuće predavanje održaće gospodin Mile Novaković, policijski pukovnik u penziji, na temu: ,,Zemunski klan, ubistvo premijera Đinđića, akcija sablja, neispričana priča''. Predavanje će se održati, takođe u utorak, 7.03.2017. godine u amfiteatru Pravnog fakulteta, sa početkom u 13h.

Očekujemo vas!